Home

kondom Vnější spolužák fotbal italský pohár stejný jistě Šťastný

Buffon se podruhé loučí s Juventusem, po boku syna bývalého spoluhráče  získal italský pohár | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Buffon se podruhé loučí s Juventusem, po boku syna bývalého spoluhráče získal italský pohár | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Juventus porazil Atalantu a má počtrnácté Italský pohár | ČeskéNoviny.cz

Invaze zámořských investorů zachraňuje italský fotbal | Hospodářské noviny  (iHNed.cz)
Invaze zámořských investorů zachraňuje italský fotbal | Hospodářské noviny (iHNed.cz)

Juventus porazil Atalantu a má počtrnácté Italský pohár - iDNES.cz

Neapol - Juventus 0:0, na penalty 4:2, Neapol pošesté získala Italský pohár  - Sport.cz
Neapol - Juventus 0:0, na penalty 4:2, Neapol pošesté získala Italský pohár - Sport.cz

Odešla další fotbalová legenda. Zemřel italský mistr světa Paolo Rossi,  bylo mu 64 let | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Odešla další fotbalová legenda. Zemřel italský mistr světa Paolo Rossi, bylo mu 64 let | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Drama jako hrom. A po něm oslava Neapole, která získala Italský pohár – ČT  sport – Česká televize
Drama jako hrom. A po něm oslava Neapole, která získala Italský pohár – ČT sport – Česká televize

Inter Milán porazil Palermo a vyhrál Italský pohár | iSport.cz

Serie A - Lulič rozhodl dvacet minut před koncem, italský pohár získává  Lazio | FotbalPortal.cz
Serie A - Lulič rozhodl dvacet minut před koncem, italský pohár získává Lazio | FotbalPortal.cz

Fotbalisté Interu Milán obhájili Italský pohár - Sport.cz

Finálové derby. O italský pohár se Lazio utká s AS - Aktuálně.cz

Juventus už po roce vyhodil Pirla. Na lavičku se má vrátit Allegri -  Aktuálně.cz
Juventus už po roce vyhodil Pirla. Na lavičku se má vrátit Allegri - Aktuálně.cz

Na restart sezony se chystá i Itálie. Fotbalová liga začne 20. června,  týden po odvetách poháru | Fotbal | Lidovky.cz
Na restart sezony se chystá i Itálie. Fotbalová liga začne 20. června, týden po odvetách poháru | Fotbal | Lidovky.cz

Serie A | Poslední černobílá trofej pro Buffona. Juventus ovládl italský  pohár | iSport.cz
Serie A | Poslední černobílá trofej pro Buffona. Juventus ovládl italský pohár | iSport.cz

Italské plány. Při dalším přerušení může ligu rozhodnout play off - iDNES.cz

Dva góly i asistence. Schick pomohl AS Řím do čtvrtfinále | Soutěže | FOTBAL .CZ

Italský pohár kořistí Juventusu. Finále s Atalantou zvládl lépe – ČT sport  – Česká televize
Italský pohár kořistí Juventusu. Finále s Atalantou zvládl lépe – ČT sport – Česká televize

O Italský fotbalový pohár se utkají Bergamo a Lazio Řím - iDNES.cz

Sassuolo - Atalanta 1:1, Inter Milán získal po zaváhání Atalanty italský  titul - Sport.cz
Sassuolo - Atalanta 1:1, Inter Milán získal po zaváhání Atalanty italský titul - Sport.cz

Serie A - Řím obhájil Italský pohár | FotbalPortal.cz

Italský pohár by od nové sezony měly hrát jen kluby z první a druhé ligy -  Sport.cz
Italský pohár by od nové sezony měly hrát jen kluby z první a druhé ligy - Sport.cz

Neapoli patří Italský pohár, finále provázely nepokoje fanoušků - Deník.cz

Serie A | Jako v samoobsluze. Finále italského poháru se obejde bez  předávání medailí | iSport.cz
Serie A | Jako v samoobsluze. Finále italského poháru se obejde bez předávání medailí | iSport.cz