Photo Gallery: NWSL Semifinal — OL Reign vs Washington Spirit - Sounder At  Heart
Photo Gallery: NWSL Semifinal — OL Reign vs Washington Spirit - Sounder At Heart

Koondise koosseis

fabian frei – Jalgpall24

FC Basel 1893 - Das sind unsere ersten 1️⃣1️⃣ gegen den FC Zürich!  #zämmestark | Facebook
FC Basel 1893 - Das sind unsere ersten 1️⃣1️⃣ gegen den FC Zürich! #zämmestark | Facebook

FC Elva - 💚 Palju õnne Veiko! 💚 Täna tähistab oma 26ndat sünnipäeva meie  esindusmeeskonna mängija Veiko Maidla! Palju, palju, palju ōnne sulle  sünnipäevaks! Et uus eluaasta oleks sinu jaoks täis häid
FC Elva - 💚 Palju õnne Veiko! 💚 Täna tähistab oma 26ndat sünnipäeva meie esindusmeeskonna mängija Veiko Maidla! Palju, palju, palju ōnne sulle sünnipäevaks! Et uus eluaasta oleks sinu jaoks täis häid

Fail:Stadion Basel Innen.JPG – Vikipeedia

Libedal väljakul jalgpalli mängimist simuleerinud Elval tuleb  ellujäämisaasta - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Libedal väljakul jalgpalli mängimist simuleerinud Elval tuleb ellujäämisaasta - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Sounders drop 1-0 decision on rival Portland's home ground

Esiliiga B meeskond lõi Esiliiga omale seitse väravat - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Esiliiga B meeskond lõi Esiliiga omale seitse väravat - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Fotoseeria: kuidas Liivak tegi nii, et Emre Canile hüüti: "Tšu-tšu-frei!" -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Fotoseeria: kuidas Liivak tegi nii, et Emre Canile hüüti: "Tšu-tšu-frei!" - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

580

Müncheni Bayern alistas 2:0 Manchester City, Basel mängis ManUga viiki -  Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Müncheni Bayern alistas 2:0 Manchester City, Basel mängis ManUga viiki - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

FC Elva - FÄNNID KÜSIVAD: PAUL-FELIKS FREI JA HELERI REBANE Tänasest  alustab FC Elva uus uudistenurk "Fännid küsivad". Eesmärk on tutvustada FC  Elva esindusmeeskonna ja esindusnaiskonna mängijaid fännidele ning anda  võimalus igale
FC Elva - FÄNNID KÜSIVAD: PAUL-FELIKS FREI JA HELERI REBANE Tänasest alustab FC Elva uus uudistenurk "Fännid küsivad". Eesmärk on tutvustada FC Elva esindusmeeskonna ja esindusnaiskonna mängijaid fännidele ning anda võimalus igale

Switzerland Football International Yann Sommer High Resolution Stock  Photography and Images - Alamy
Switzerland Football International Yann Sommer High Resolution Stock Photography and Images - Alamy

Tipneri karikasarjas selgitati mitmed 1/32-finaali pääsejad - Uudised

FC Elva - FC ELVA ANDIS VIIMASE RÜNNAKUGA VÕIDU KÜLALISTELE 2:3!!! Värava  autor 12. minutil Tarvo Timm! Teise autoriks 33. minutil Paul-Feliks Frei!!!  http://jalgpall.ee/lprotocol.php?cup=1&st=&proto_id=64734&b=KV Suured tänud  kõigile toetama tulnud ...
FC Elva - FC ELVA ANDIS VIIMASE RÜNNAKUGA VÕIDU KÜLALISTELE 2:3!!! Värava autor 12. minutil Tarvo Timm! Teise autoriks 33. minutil Paul-Feliks Frei!!! http://jalgpall.ee/lprotocol.php?cup=1&st=&proto_id=64734&b=KV Suured tänud kõigile toetama tulnud ...

Euroopa liigas selgusid viimased veerandfinalistid - Jalgpall - Postimees  Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Euroopa liigas selgusid viimased veerandfinalistid - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt